Oferta dla grup Solina Resort Polańczyk

Solina Resort to obiekt położony w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Solińskiego, w samym centrum Polańczyka.
W naszym obiekcie dysponujemy dwiema nowoczesnymi salami konferencyjnymi, doskonale wyposażonymi w specjalistyczny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz klimatyzację.

To idealne miejsce do organizacji szkoleń, spotkań biznesowych i konferencji.
Doskonale wiemy, że tzw. Przerwy kawowe cieszą się popularnością , dlatego też zadbaliśmy o dostosowany do indywidualnych potrzeb kitchen lounge, który połączony jest z salą konferencyjną. To tutaj uczestnicy spotkań mogą coś przekąsić , napić się kawy jednocześnie nie przeszkadzając innym gościom w szkoleniu.
A na wieczór możemy przygotować imprezę integracyjną w naszym klubie nocnym Loft Club, gdzie przy dźwiękach muzyki rozerwiecie się po intensywnym dniu.
Natomiast na relaks zapraszamy do naszego ogrodowego mini spa- tu czeka na Państwa sauna z bala i gorąca beczka z jacuzzi. W naszej ofercie posiadamy również masaże całego ciała.

W Solina Resort posiadamy:
– 6 pokoi jednoosobowych typu Deluxe z balkonem,
– 16 pokoi dwuosobowych typu Deluxe z balkonem,
– 2 pokoje rodzinne typu Superior z balkonem,
– 10 apartamentów typu Suite z balkonem.

W każdym pokoju znajduje się zestaw do parzenia kawy, herbaty, woda, lodówka, sejf, zestaw kosmetyków oraz balkon z zestawem wypoczynkowym.

W obiekcie oferujemy bezpłatnie salę fitness, bilard i tenis stołowy.

Posiadamy możliwość zorganizowania wypadów off road.

Na szczególne polecenie zasługuje też nasza restauracja Loft18 z dużym tarasem , gdzie serwujemy dania a’la carte oraz nietuzinkowe drinki. To tutaj nasi goście uwielbiają spędzać wieczory.

Zapraszamy do kontaktu.