Pokoje i apartamenty

Pokój jednoosobowy

Pokój Jednoosobowy typu Deluxe z balkonem

Szukasz czasu relaksu dla siebie w miejscu o niebanalnym krajobrazie? Jesteśmy pewni, że odnajdziesz u nas takie miejsce przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Więcej
Pokój jednoosobowy

Pokój dwuosobowy

Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem

Jeżeli w czasie pobytu w Polańczyku marzysz o pokoju, za oknami którego roztacza się zieleń drzew, a z balkonu widać błękit nieba odbijającego się w tafli jeziora, to zarezerwuj jeden z naszych pokoi.

Więcej
Pokój dwuosobowy

Apartament Suite

Apartament typu Suite z balkonem

Gdybyś chciał budzić się w otoczeniu gór, nad brzegiem jeziora i zaczynać dzień od zaczerpnięcia świeżego, czystego powietrza na balkonie swojego pokoju, to właśnie apartament jest dla Ciebie idealny. Przestronny, a jednocześnie przytulny, z wygodnym łóżkiem i dużym balkonem gwarantuje spędzanie wspólnie niezapomnianych chwil.

Więcej
Apartament Suite

Pokój rodzinny

Pokój rodzinny typu Superior

Myśląc o odpoczynku uciekasz wspomnieniami do zielonych wzgórz nad Soliną, błękitu nieba i czystej wody jeziora? Zapraszamy do Solina Resort. Tutaj znajdziesz doskonałe miejsce do odpoczynku w otoczeniu przyrody i bliskości rodziny, do zabawy z dziećmi i korzystania z atrakcji, jakie często organizowane są w pobliżu ośrodka.

Więcej
Pokój rodzinny

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Chcesz lepiej zabezpieczyć swój samochód?

Zarezerwuj miejsce garażowe

Solina Resort oferuje możliwość zarezerwowania miejsca parkingowego, po wcześniejszym kontakcie z obsługą obiektu - 13 471 26 06.

Cena: 50 zł brutto za dobę

Skontaktuj się z nami